Призначений пенальті викликав емоційну заяву: журналіст розкритикував роботу арбітра та керівництва УАФ

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
14
1 голос
Дмитро Паншичин. Фото: ФК Рух
Відомий журналіст Ігор Бурбас прокоментував роботу головного арбітра матчу дев'ятого туру Прем'єр-ліги між Олександрією і Рухом (1:1) Дмитра Панчишина.

Відомий журналіст Ігор Бурбас незадоволений роботою головного арбітра Дмитра Панчишина в матчі дев'ятого туру УПЛ Олександрія – Рух (1:1).

У компенсований до другого тайму час у ворота команди Руслана Ротаня, яка вела з мінімальним рахунком, був призначений пенальті, що реалізував Ігор Краснопір.

«Після гри в Олександрії і чути більше не хочу про позитивні зміни в нашому суддівстві. Хіба що про позитивні зміни для львівського футбольного клубу Рух.

Арбітру Дмитру Панчишину балет треба йти судити, раз він боїться грізних дзвінків з провладних кабінетів Будинку Футболу. Якщо заради цього «львівські» приходили до влади, то гріш ціна такому футболу з його «незаангажованістю». Слабаки», – написав Бурбас у своєму телеграм-каналі.

• Олександрія з 20-ма очками випереджає київське Динамо і очолює турнірну таблицю УПЛ. У киян 19 залікових пунктів, але є гра в запасі.
  • Львівський Рух займає п'яту сходинку, маючи 13 балів в активі;
  • Далі команди матимуть певну перерву через проведення матчів збірних. У наступному турі Олександрія прийме Ворсклу. Гра відбудеться 19 жовтня.
  • Рух свій матч гратиме 21 жовтня, коли зіграє львівське дербі проти Карпат.