Олександрія не перемагає Рух, але очолює УПЛ: львів'яни забили в чемпіонаті вперше із серпня

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
48
1 голос
Олександрія - Рух. Фото: УПЛ
У поєдинку дев’ятого туру УПЛ до Олександії завітав львівський Рух. Цей поєдинок відзначився великою кількістю боротьби, яка значно переважала концентрацію гольових моментів.

Долю матчу вирішили голи на останніх хвилинах. Спочатку, на 87 хвилині, помилка оборони Руха допомогла вийти один на один голкіпером львів'ян Олександру Філіппову. Форвард не схибив.

Уже в кінці компенсованого часу Ігор Краснопір заробив та реалізував пенальті.

Україна

УПЛ. Дев’ятий тур

Олександрія – Рух – 1:1

Голи: Філіппов 87' - Краснопір 90+9

Ця гра могла стати стала четвертим поспіль матчем для львівської команди, у якому їй не вдалось забити. Перед цим востаннє гравці Руха забивали 30 серпня, коли розгромили Інгулець (5:0). Ситуацію врятував Краснопір.