Португалія розтрощила Туреччину і вийшла в плей-оф Євро-2024: відео голів і турнірна таблиця групи F

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
247
2 голоси
Бернарду Сілва. Фото: УЄФА
У поєдинку другого туру групового етапу на Євро-2024 Португалія впевнено здолала Туреччину (3:0). Роналду і компанія достроково гарантували собі прохід до 1/8 фіналу ЧЄ.
  • Туреччина забила другий в історії Євро автогол з-за меж штрафного майданчика.
  • Кріштіану Роналду зробив сьому гольову передачу на Євро і вийшов на чисте перше місце.

Другий пішов! Слідом за збірною Німеччини достроковий вихід до плей-оф Євро-2024 гарантувала собі і команда Португалії, яка здобула максимальні шість очок у двох перших поєдинках на ЧЄ.

Підвалини майбутньої перемоги над турками «європейські бразильці» заклали ще у першому таймі, коли зуміли двічі засмутити Алтая Баїндіра.

Спершу точним та результативним ударом відзначився півзахисник Бернарду Сілва.

▶️  Відео голу Бернарду Сілви дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Вдруге, за сім хвилин після голу Сілви, божевільний автогол до свого пасиву записав Самет Акайдин.

▶️  Відео автогола Самета Акайдина дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Здавалося б у другому таймі португальці заспокояться і вже берегтимуть сили на наступні, важливіші матчі, але ні. До погрому справу своїм результативним ударом довів Бруну Фернадеш, якому асистував Кріштіану Роналду.

▶️  Відео гола Бруну Фернандеша дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Чемпіонат Європи 2024. Груповий етап

Туреччина – Португалія 0:3 (0:2)

Голи: Сілва, 21, Акайдин, 28, автогол, Фернандеш, 56.

Нагадаємо, що у першому поєдинку ігрового дня в рамках квартету F Грузія та Чехія розписали результативну нічию (1:1).

• У наступній грі на груповій стадії Євро-2024, яка стане завершальною, турки зіграють проти чехів, а португальці поміряються силами з грузинами.
  • Обидва поєдинки відбудуться 26 червня.