Грузія здобула перше очко на Євро-2024: подробиці гри проти Чехії і турнірна таблиця групи F

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
225
1 голос
Хвіча Кварацхелія та Томаш Голеш. Фото: УЄФА
У поєдинку другого туру групового етапу на Євро-2024 Грузія та Чехія розійшлися результативною нічиєю (1:1). Команда Віллі Саньоля здобула перше, історичне очко на ЧЄ.
  • У першому турі групового етапу Євро-2024 Грузія програла Туреччині (1:3), а Чехія Португалії (1:2).
  • Патрік Шик сумарно забив шість голів на останніх двох Євро - більше за всіх.
  • По п'ять голів у Кріштіану Роналду та Гаррі Кейна.
  • Шик забиває 0.9 гола за матч на Євро (6 голів у 7 матчах), тільки у Мішеля Платіні результат кращий - 1.8 гола за гру (мін. 5 матчів).

З перших хвилин звітного поєдинку і грузини, і чехи, яки синхронно програли свої перші матчі на ЧЄ розпочали, як-то кажуть – від ножа.

Більше моментів мали підопічні Івана Гашека. І на 23 хвилині їм навіть вдалося трансформувати ігрову перевагу у гол. Однак результативний удар Адама Гложека скасували після перегляду ВАР. Нападник підіграв собі рукою.

Ще більш невдало своєю кінцівкою зіграв інший чех – Робін Гранац. Він торкнувся кулястого у власному штрафному майданчику і суддя після підказки від арбітрів на ВАР і персонального перегляду епізод поставив пенальті, а Жорж Мікаутадзе його чітко реалізував.

▶️  Відео голу Жоржа Мікаутадзе дивіться за ПОСИЛАННЯМ

По перерві гра дещо заспокоїлася, але без голів не обійшлося. Один з найкращих бомбардирів попереднього Євро Патрік Шик відкрив лік голам і на цьому ЧЄ. Нападник Байєра відзначився курйозним взяттям воріт після розіграшу кутового: заштовхав м’яч у сітку грудьми!

▶️  Відео голу Патріка Шика дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Зауважимо, що у складі Грузії 62 хвилин відірав півзахисник Георгій Цітаішвілі, прва на якого належать київському Динамо.