Подарунок для Шахтаря. Кривбас не зумів дотиснути Ворсклу

08.04.2024 20:44

Криворізький Кривбас на власному полі зіграв унічию з полтавською Ворсклою в межах 23-го туру УПЛ

Фото fckryvbas.com

Обидві команди підійшли до гри з хорошим настроєм. Кривбас тричі поспіль переміг у чемпіонаті, а Ворскла пробилася у фінал Кубку України.

Господарі одразу ж заволоділи ігровою перевагою, а в середині першого тайму повели в рахунку — Соса реалізував пенальті. Проте досить швидко полтавці відігралися завдяки влучному удару Степанюка.

У другому таймі вистачало моментів, причому двічі Ворсклу виручав каркас воріт. У підсумку Кривбас втратив такі важливі два очки — 1:1.