Мякушко і Ісенко вивели Ворсклу у фінал Кубка України

04.04.2024 20:43
Сергій Мякушко

У півфінальному матчі Полісся — Ворскла вирішувалося, хто із цих суперників зіграє 15 травня у фіналі проти Шахтаря, який днем раніше обіграв Чорноморець (4:1).

Перший тайм матчу в Житомирі пройшов із невеликою перевагою полтавців, які не лише створили більше гольових моментів, а й забили гол у роздягальню. Відзначився Мякушко після зкидки грудьми Степанюка.

Одразу після перерви підопічні Сергія Шищенка спробували притиснути полтавців до їхніх воріт, проте вмілі дії гостей не дозволили цього зробити. Більше того, до 80-ї хвилини, коли пролунала повітряна тривога погроз воротам Ісенка практично не виникало. І як тільки гра відновилася, Полісся заробило пенальті. Але голкіпер Ворскли виграв дуель у Будківського. В підсумку, матч так і завершився. 0:1