Жахлива помилка голкіпера коштувала Динамо перемоги в чемпіонаті України

08.04.2024 19:43

Київське Динамо впевнено розібралося з черкаським ЛНЗ в чемпіонаті України

Сьогодні київське Динамо в поєдинку 23-го туру чемпіонату України приймало ЛНЗ. Незважаючи на те, що тренер черкащан Олег Дулуб обрав схему з трьома центральними захисниками, вже на 15-й хвилині саме по центру прорвався до воріт гостей Андрій Ярмоленко – 1:0.

Господарі продовжували володіти ініціативою, створили чимало моментів, однак забити другий м'яч ніяк не могли. Натомість на 40-й хвилині жахлива помилка голкіпера Руслан Нещерета, який випустив м'яч із рук після подачі кутового, призвела до того, що Саліху розстріляв порожні ворота – 1:1. У другому таймі голів глядачі не побачили.

Отже кияни набрали 45 очок і залишилися на третьому місці в турнірній таблиці. У ЛНЗ стало 26 очок і він на дев'ятій позиції.