«Побачив у ньому потенціал»: Павлов розповів про юного Шапаренка

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
54
1 голос
«Побачив у ньому потенціал»: Павлов розповів про юного Шапаренка
Микола Павлов. Фото: Google
Заслужений тренер України Микола Павлов, якому сьогодні виповнюється 70 років, згадав виступи юного Миколи Шапаренка в Маріуполі в 2014-2015 роках.

Микола Шапаренко за десять днів збору суттєво покращив показники тестування. Про це Микола Павлов розповів в інтерв'ю «Український футбол».

«Матч з Олімпіком виграли 4:1 і тоді у Дніпрі запам’ятався дебютним голом у Прем’єр-лізі 16-річний Микола Шапаренко. Що розкажу про зовсім юного Миколу? Шапаренко забив той м’яч головою. У нас досвідчених футболістів уже не було. Я взяв у першу команду Іллічівця його і 17-ти річного Микиту Кравченка», – сказав Павлов. 

Фахівець здав проведення тесту з Шапаренком.

«Була перерва у чемпіонаті на матчі збірної. Коли є пауза у два тижні, я зазвичай проводив тестування. На початку десятиденного циклу і наприкінці. У цей час за певними параметрами можна було бачити різницю, хто і як за два тижні додав. Так ось у Шапаренка, коли він тільки прийшов до нас, був дуже низький показник цього тесту. Через десять днів у нього був такий зліт, що він міг на полі виконувати величезний обсяг роботи. Я бачив, що у цього юного гравця є потенціал», – згадав тренер. 

  • Микола Павлов був виконуючим обов’язки головного тренера і начальником Динамо (Київ). 
  • Павлов ставав чемпіоном України 1994/95 (з Динамо). Срібний призер – 1992/93 (з Дніпром). Бронзовий призер – 1992 (з Дніпром). Володар Кубка України 2008/09 (з Ворсклою).
  • Офіційно завершив кар’єру головного тренера 2 лютого 2017 року.
  • Нині є президентом Всеукраїнського об’єднання тренерів і членом Виконкому ФФУ, а також почесним президентом першолігового футбольного клубу Лівий Берег.