Олександр Зінченко відзначився класною гольовою передачею в матчі за Арсенал

05.08.2022 23:52

Український універсал Олександр Зінченко записав на свій рахунок результативну передачу в дебютному матчі за Арсенал в чемпіонаті Англії

Лондонський Арсенал в 1-му турі чемпіонату Англії на виїзді зустрічався з Крістал Пеласом. Український легіонер «канонірів» Олександр Зінченко вийшов на поле у стартовому складі своєї команди на позиції лівого захисника.

Вже на 8-й хвилині Зінченко міг записати гол на свій рахунок, алей його удар з кута штрафного майданчика парирував воротар гостей.

А от на 20-й хвилині Олександр таки відзначився першою результативною дією за новий клуб. Після подачі кутового він головою спрямував м'яч на Габріеля Мартінеллі і останній увігнав його у ворота Крістал Пеласу.

Надалі Зінченко воротам суперника не загрожував і був замінений на 83-й хвилині. Сам матч завершився з рахунком 2:0 на користь Арсенала.