Швейцарія не пустила Італію в 1/4 фіналу Євро-2024: Скуадра Адзурра складає чемпіонські повноваження

Аватар Олександр Карпенко Олександр Карпенко
100
2 голоси
Євро-2024 повернулося після кількох днів паузи матчами на вибування. У першому матчі 1/8 фіналу Швейцарія у Штутгарті зустрічалася з Італією.

Швейцарія несподівано здолала Італію в 1/8 фіналу Євро-2024 з рахунком 2:0.

Команда Мурата Якіна забила по голу в кожному з таймів. М'ячі на рахунку Ремо Фройлера та Рубена Варгаса.

Після двох пропущених голів італійці кинулися рятувати становище, але злагоджена гра швейцарців  в захисті змусила команду Лучано Спаллетті скласти повноваження чинного чемпіона Європи.

Цікаво, що Швейцарія стала першою командою, яка на двох великих турнірах вибила в плей-офф чинних чемпіонів Європи та світу. Три роки тому Швейцарія в 1/8 фіналу Євро-2020 пройшла Францію.

Швейцарія у чвертьфіналі Євро-2024 зустрінеться з переможцем пари Англія – Словаччина. Матч відбудеться 6 липня в Дюссельдорфі.

Євро-2024. 1/8 фіналу

Швейцарія – Італія 2:0

Голи: Фройлер, 37, Варгас, 46

Сьогодні відбудеться ще один матч 1/8 фіналу Євро-2024. Господар турніру Німеччина поміряється силами з Данією (22:00).