Не Борнмутом єдиним. Найкрутіші камбеки сезону (відео)

16.03.2024 16:02
Категории: Новини Теми

Пригадуємо поєдинки поточного сезону, в яких команди здобували перемогу, незважаючи на відставання в три голи

Днями в АПЛ відбувся неймовірний матч. Борнмут на власному полі після першого тайму «горів» Лутону 0:3, але в другій половині зустрічі оформив неймовірний камбек — 4:3. Один із голів господарів забив наш Ілля Забарний. Тож ми вирішили пригадати інші ефектні вольові перемоги, зафіксовані в поточному сезоні.

Забарний — не єдиний українець, який став учасником такого камбеку в поточному сезоні. Так, у другому турі чемпіонату Хорватії Осієк на виїзді здолав Рудеш — 4:3. При цьому господарі вели з рахунком 3:0 станом на 39-ту хвилину. За переможців перший тайм відіграв Олександр Драмбаєв.

Траплялося подібне й у єврокубках. У вересні в Лізі конференцій усіх вразив Зріньскі — перший представник Боснії і Герцеговини в групових етапах. У стартовому турі дебютанти на власному полі поступалися АЗ після першого тайму з рахунком 0:3. Проте по перерві футболісти Зріньскі забили чотири м’ячі й вирвали історичну перемогу.

У топ-лігах у поточному сезоні також фіксувалася перемога з 0:3. Її автором у 10-му турі Серії А став Кальярі, причому команда Клаудіо Раньєрі почала свій камбек у домашній грі проти Фрозіноне аж на 72-й хвилині, зумівши забити чотири м’ячі у відповідь.

Володимир СЕРЖАН

«Для нашої країни!» Ілля Забарний емоційно прокоментував свій перший гол у Англії