«Для нашої країни!» Ілля Забарний емоційно прокоментував свій перший гол у Англії

14.03.2024 17:03

Український захисник Борнмута Ілля Забарний прокоментував свій перший забитий м'яч у англійській Прем'єр-лізі

У вчорашньому пропущеному матчі 17-го туру чемпіонату Англії Борнмут Іллі Забарного зробив неймовірний камбек проти Лутона (4:3). Українець у цьому поєдинку відзначився першим забитим м'ячем в АПЛ.

Після завершення зустрічі Забарний поділився своїми емоціями в інтерв'ю ВВС.

«Це неймовірно. Коли ти програєш 0:3 у першому таймі дуже важко переключитись, тому що ти пропускаєш три голи і це, звичайно, вибиває з колії. Але у нас чудова команда, ми швидко відреагували та проаналізували свої помилки. Ми просто почали боротися у другому таймі та зробили це.

Моя родина була на стадіоні і, звісно, це чудовий гол. Я не забиваю багато м'ячів, але хочу робити це якнайчастіше. Для мене важливо, що моя родина тут. Це для них і для нашої країни, бо я знаю, що мій народ спостерігає за мною і я дуже пишаюся тим, що є частиною цієї країни. Я бажаю своєму народу всього найкращого.

Незабаром буде дуже важлива гра збірної для всіх українців – проти Боснії і Герцеговини. Я зроблю все, що можу, тому що нам потрібно виграти і потрапити на Євро», – сказав Забарний.

Ліга чемпіонів. Іспансько-італійський трилер визначив усіх учасників чвертьфіналу