З неймовірним камбеком! Забарний відзначився дебютним голом в чемпіонаті Англії (відео)

13.03.2024 23:30

Український захисник Ілля Забарний забив свій перший м'яч у англійській Прем'єр-лізі

Борнмут Іллі Забарного в пропущеному домашньому матчі 17-го туру чемпіонат у Англії з Лутоном влаштував справжню гольову перестрілку. Активну участь у ній взяв і українець, який відіграв увесь цей драматичний поєдинок.

Перший тайм завершився повним фіаско для Борнмута – 0:3. Натомість, другий став справжнім бенефісом «вишень». Вони зуміли не лише відігратися, а й вирвати перемогу – 4:3.

Допоміг у цьому і Забарний, який на 62-й хвилині ударом головою після подачі кутового забив другий м'яч своєї команди і дебютний для себе в Прем'єр-лізі.

Після цього неймовірного камбеку Борнмут набрав 35 очок і посідає 13 місце в турнірній таблиці.

Чемпіонат Англії. Прем'єр-ліга. 17 тур

Борнмут – Лутон – 4:3 (0:3)

Голи: Соланке (50), Забарний (62), Семеніо (64, 83) – Чонг (9), Огбене (31), Барклі (45+1).

Збірна України здобула путівку до фінальної частини чемпіонату Європи: феноменальний результат наших хлопців!