Мірча Луческу: «Іноземні гравці, які приїжджають до нас, уже через два місяці хочуть піти»

24.09.2023 14:02
Категории: Новини

Головний тренер київського Динамо Мірча Луческу прокоментував перемогу в чемпіонаті України над черкаським ЛНЗ (4:2). Слова Містера приводить офіційний сайт клубу.

Фото fcdynamo.com

— Був дуже важкий матч, і я знав про це, адже бачив поєдинки ЛНЗ проти Руху та Дніпра-1. Також я знав, що вони грають дуже швидко, не тримаючи м’яч. А їхні контратаки дуже небезпечні, адже вони не бояться ризикувати. Коли розмовляв зі своїми гравцями, сказав їм, що, перш за все, потрібно позбавити суперника володіння м’ячем, а по-друге, не втрачати його в середині поля, тому що вони одразу проводять дуже хороші контратаки.

В їхньому складі є сильні гравці, як, наприклад, Наумець та Бойко, який грав у другому таймі. Також я підкреслив, що потрібно зробити все можливе, щоб забити швидкий м’яч, бо якщо це не вдасться, нам буде дуже важко, адже команда, яка з другої ліги пройшла шлях до Прем’єр-ліги, дуже мотивована. Так, у неї немає великого досвіду, утім, у них мало молодих гравців, як у нашій команді, яким 19-20 років. Їхнім гравцям близько 30-ти.

Ми забили швидкий м’яч та, загалом, вважаю, заслужили цю перемогу. Якби ми забили одразу ще, цим могли б заспокоїти суперника, а так у ЛНЗ з кожною хвилиною з’являлося все більше і більше впевненості у своїх силах, вони почали контролювати м’яч і навіть змогли зрівняти рахунок. А ще вони робили хороші довгі передачі.

— Чи не здалося вам, що ЛНЗ показав слабкі місця в захисті Динамо? Чи плануєте підсилення цієї ланки?

— Річ у тому, що жодні захисники, кращі за тих, які в нас є зараз, не захочуть сюди приїхати. Ви бачите, ті іноземці, які до нас прийшли, Рамірес, Перріс, одразу залишили команду. Іноземні гравці, які приїжджають до нас, уже через два місяці хочуть піти, тому що в нас війна, вони бояться, їхні сім’ї просять їх поїхати.

Тому для нас набагато важливіше вирощувати власних вихованців. Коли ситуація в Україні нормалізується, ми маємо подумати про придбання досвідчених футболістів у захист — це вже буде моєю проблемою.

А поки що ми маємо давати шанс Біловару, Малишу, Діалло, Рамадані. На сьогодні в нас через травми відсутні Вівчаренко, Шапаренко, Шепелєв, Тимчик — це хороші гравці. Сподіваюся, через два тижні вони повернуться, і в середині команди підвищиться конкуренція. Мене непокоїть Попов, який грає два-три матчі, а потім травмується — його організм не дає йому можливості продовжувати.

— Наскільки ви задоволені тим, як молодий Бражко заміняє Сидорчука?

— Я вже відповідав на це питання. Сидорчук зробив багато для Динамо, думаю, він повернеться, коли в нього там закінчиться контракт, адже він — символ Динамо. Він завжди робив максимум, працював на межі своїх можливостей, віддавав усе команді та заслужив на три роки поїхати до Бельгії зі своєю сім’єю, в якій четверо дітей. Для нього було важко бути в Україні в той час, як його сім’я жила у Варшаві. Дітям потрібен батько.

Тренер Шахтаря чітко вказав на причину втрати очок із Рухом

Лента новостей

Українські інтернет казино