Тренер Шахтаря чітко вказав на причину втрати очок із Рухом

24.09.2023 11:02
Категории: Новини

Головний тренер донецького Шахтаря Патрік ван Леувен прокоментував нічийний результат поєдинку УПЛ зі львівським Рухом (1:1). Його слова приводить офіційний сайт клубу.

Фото shakhtar.com

— Пане Патріку, за вісім матчів сталося п’ять вилучень. Наскільки такі втрати не дозволяють грати вам у свій футбол?

— У мене питання до вас, чи це була червона картка?

— Я не впевнений, бо не переглядав повтор.

— Тоді подивіться повтор і запитайте мене потім ще раз.

— Що ви думаєте про матч?

— Я вважаю, що гра була зруйнована арбітром і його VAR-асистентом. На мою думку, це було чисте і чесне перехоплення м’яча. Українські арбітри мають розглядати більше таких ситуацій, тому що, якщо такі підкати не дозволяються, гра стає більш схожа на футзал, ніж на футбол, який грають на полі з м’ячем. Через такі рішення гра перестає бути чесною, тому що ти не можеш використовувати свої якості.

— Містере, ми бачили, що ви про щось експресивно говорили з арбітром. Якою була його реакція на ваші слова?

— Я не чекав на його реакцію. Я вважаю, що цей арбітр був несправедливий у цьому випадку. Він ухвалив багато спірних рішень, а найбільша його помилка вплинула на нашу гру, що дуже ускладнило матч для нас, той футбол, в який ми хочемо грати. Це було моє зауваження до нього: що, на мою думку, він не заслуговує на те, щоб судити такі зустрічі, якщо він не може коректно оцінювати футбольні дії. Це стосується і його відеопомічника, бо в нього є можливість стежити за грою. Я також вважаю, що арбітр, який врешті переглядав ситуацію, ухвалив неправильне рішення.

— Чим вас здивував суперник? Як ви можете прокоментувати гру Руху проти Шахтаря?

— Я можу сказати, що їм допоміг той факт, що вони мали чисельну більшість протягом матчу. Не думаю, що ми заслуговуємо на таку гру. Тож я упевнений, що від моменту із червоною карткою матч був несправедливим. Наші гравці дуже старалися, багато працювали після міжнародної гри. Але все це виглядає, як реакція арбітрів проти Шахтаря.

— Шахтар грав більше від оборони. А яку гру ви хотіли би бачити в ідеалі від своєї команди?

— У цій ситуації, після матчу посеред тижня, для нас це був єдиний спосіб утримати результат. Ми працюємо і багато подорожуємо — це частина футболу. Маємо підлаштовуватися і не можемо грати так відкрито, як би хотілося.

Футболісти Шахтаря отримали свій перший досвід у Лізі чемпіонів

Лента новостей

Українські інтернет казино