ЛНЗ і Динамо наколотили шість м'ячів в матчі чемпіонату України

23.09.2023 15:01

Київське Динамо здобуло четверту перемогу в нинішньому чемпіонаті України

Фото УПЛ

В сьогоднішньому матчі 8-го туру чемпіонату України київське Динамо у Черкасах зустрічалося з ЛНЗ.

Підопічні Мірчі Луческу дуже потужно почали зустріч і вже на 3-й хвилині удар Володимира Бражка під самісіньку ліву стійку став непосильним завданням для воротаря господарів – 1:0.

Розвитку переваги киян, втім не сталося. До перерви гра вирівнялася, і хоча суперники мали щонайменше по два слушних моменти для зміни рахунку, скористатися ними не змогли.

А от на 58-й хвилині м'яч влучив у руку Олександру Караваєву у власному штрафному майданчику і суддя вказав на точку. Пенальті реалізував Василь Бойко – 1:1.

Лише після цього динамівці серйозно взялися до справи. На 72-й хвилині Олександр Сирота зіграв наа правий фланг штрафного на Андрія Ярмоленка, який обіграв захисника та пробив у дальній кут. Ще через три хвилини Дубінчак прорвався лівим флангом, а Назарій Муравський збив його у підкаті. Знову пенальті, який реалізував Віталій Буяльський.

Однак ЛНЗ не склав зброю і зміг скоротити відставання. Максим Прядун на другій компенсованій хвилині головою переграв Дениса Бойка. І все ж останнє слово було за «біло-синіми». Назар Волошин поставив крапку у цьому результативному поєдинку.

Отже, 4:2 – нелегка перемога київського Динамо.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 8 тур

ЛНЗ – Динамо – 2:4 (0:1)

Голи: Бойко (61, з пенальті), Прядун (90+2) – Бражко (3), Ярмоленко (73), Буяльський (78, з пенальті), Волошин (90+4).

ЛНЗ: Пеньков, Норенков, Селін, Муравський, Лопирьонок (Бойко, 33), Стасюк (Савін, 79), Олійник (Тищенко, 66), Калюжний, Пасіч (С. Шестаков, 66), Хобленко (Прядун, 66), Наумець.

Динамо: Бущан, Дубінчак (Малиш, 82), Попов (Сирота, 64), Біловар, Караваєв, Андрієвський (Рамадані, 82), Бражко, Діалло (Беніто, 64), Буяльський, Ярмоленко, Ванат (Волошин, 63).

Попередження: Олійник (29), Норенков (44), Муравський (75) – Волошин (65), Буяльський (67).

В наступному турі Динамо прийматиме Олександрію, а ЛНЗ в гостях зіграє з Вересом.

Преса Бельгії про матч Зоря – Гент: «На стадіоні в Любліні була моторошна атмосфера»