Маріно Пушич: «Ми були на правильному шляху до позитивного результату»

23.02.2024 09:31

Головний тренер Шахтаря Маріно Пушич після виїзного матчу Ліги Європи з Марселем провів пресконференцію

Вчора донецький Шахтар у матчі-відповіді 1/16 Ліги Європи на виїзді поступився Марселю 1:3 і вибув із турніру. Поєдинок прокоментував наставник «гірників» Маріно Пушич, повідомляє офіційний сайт Шахтаря.

«По-перше, я хочу привітати суперника, бо він заслужив на перемогу. Водночас ми дуже добре розпочали матч, контролювали гру, створювали моменти, забили м'яч – були на правильному шляху до позитивного результату.

І до певного моменту все йшло для нас досить добре, що нелегко з таким суперником, у якого багато індивідуальних якостей, фізичної сили та підтримка вболівальників на стадіоні. Як команда ми добре грали перші 20–25 хвилин, та, на жаль, припустилися помилки, а суперник одразу скористався нею, застосувавши хороші переходи, і після цього енергія гри змінилася, ми більше не могли показувати свою гру, що трішки мене засмутило. Але добре, я можу це зрозуміти, тому що нелегко повернутися в гру після такого.

Загалом ми розпочали другий тайм з рахунком 1:1 – це все одно результат, це все одно гра. І навіть на початку другого тайму ми непогано володіли м’ячем. Марсель діяв досить авантюрно: з пасом здалеку й другим голом, фізичними аспектами та іншим. Насправді, я не знаю, чи було в нас багато гольових нагод, фактично ні, але це стосується і суперника: боротьба тривала всю гру, доки ми знову не помилилися, а вони забили й зробили рахунок 1:2. І ви знаєте, у цей момент ми хотіли щось змінити, ми були до цього готові, але відразу після того пропустили третій гол – із нічого, також через помилку.

Тож футбол – гра, що залежить від помилок. На жаль, ми їх припустилися тричі, що занадто з таким суперником, на такому стадіоні. Загалом, думаю, Марсель заслужив цю перемогу. Це прикро для нас, бо ми ідеально розпочали цю гру, як я вже казав, – неможливо краще розпочати виїзний матч з Марселем» Але це футбол: ті, хто зробив менше помилок, напевно, матимуть кращий результат. І це те, що сталося», – сказав Маріно Пушич.

Кращий за Мессі та Суареса: український футболіст перевершив зіркових партнерів у матчі з Реалом (відео)