Ліга Європи. Шахтар розчарував у другому таймі матчу-відповіді з Марселем

22.02.2024 23:59

Донецький Шахтар провів матч-відповідь у плей-офф Ліги Європи з французським Марселем

Сьогодні донецький Шахтар у матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи на Оранжевому Велодромі зустрівся з Марселем. Після нічиєї у першому поєдинку в Гамбурзі з рахунком 2:2 обидві команди мали грати на перемогу.

Підопічні Маріно Пушича відмінно почали зустріч і вже на 12-й хвилині повели у рахунку. Жонатан Клосс у власному штрафному не за правилами зіграв проти Егіналду і Георгій Судаков чітко реалізував пенальті – 1:0.

Втім, за 11-ть хвилин госполарі відігралися. П'єр-Емерік Обамеянг потужним ударом у ближній кут пробив Дмитра Різника.

У другому таймі Марсель таки схилив шальки терезів на свою користь. На 73-й хвилині Ісмаїла Сарр отримав м'яч в районі одинадцятиметрової позначки і влучним ударом вивів свою команду вперед – 2:1.

А на 81-й Жоффре Кондогбія поставив крапку у зустрічі, проштовхнувши м'яч у ворота з гострого кута після не надто вдалої гри Тараса Степаненка – 3:1.

Таким чином, Марсель вийшов у 1/8 фіналу Ліги Європи, а Шахтар завершив євросезон.