Ліга Європи. Одразу три драми в плей-оф, але римська — особлива: всі деталі вирішальних бійок

23.02.2024 00:51

В Лізі Європи визначилися всі учасники 1/8 фіналу: нажаль, українському Шахтареві не вдалося приєднатися до цієї когорти обраних.

Ліга Європи. Плей-оф раунд. Матчі-відповіді. 22.02.2024

МАРСЕЛЬ (ФРАНЦІЯ) — Шахтар (Донецьк, Україна) — 3:1 (1:1)

Голи: Обамеянг (23), Сарр (74), Кондогбія (81) — Судаков (12, з пенальті).

Перший матч — 2:2.

КАРАБАХ (АГДАМ, АЗЕРБАЙДЖАН) — Брага (Португалія) — 2:3 (0:0, 0:2) д.ч.

Голи: Матеус (102), Ахунзаде (120+2) — Фернандес (70), Джало (83), Юанза (115). На 57-й хвилині вилучений Джафаркулієв (К).

Перший матч — 4:2.

ФРАЙБУРГ (НІМЕЧЧИНА) — Ланс (Франція) — 3:2 (0:2, 2:0) д.ч.

Голи: Шаллаї (68), Шаллаї (90+2), Грегорич (99) — Давид Кошта (28), Вахі (45+2).

Перший матч — 0:0.

СПАРТА (ПРАГА, ЧЕХІЯ) — Галатасарай (Туреччина) — 4:1 (1:1)

Голи: Пресіадо (8), Туці (74), Хараслін (80), Кухта (90+6) — Бардакчі (16). На 70й- хвилині вилучений Айхан (Г).

Перший матч — 2:3.

СПОРТИНГ (ЛІСАБОН, ПОРТУГАЛІЯ) — Янг Бойз (Берн, Швейцарія) — 1:1 (1:0)

Голи: Дьокереш (13) — Ганвула (84). На 57-й хвилині Дьокереш (С) не реалізував пенальті.

Перший матч — 3:1.

Ренн (Франція) — МІЛАН (ІТАЛІЯ) — 3:2 (1:0)

Голи: Буріжо (11, 54, з пенальті, 68, з пенальті) — Йович (22), Рафаель Леау (58).

Перший матч — 0:3.

Тулуза (Франція) — БЕНФІКА (ЛІСАБОН, ПОРТУГАЛІЯ) — 0:0

Український воротар гостей Анатолій Трубін відіграв повний поєдинок. Українець зробив шість сейвів, а показник запобігання голам виявився 1,01.

Перший матч — 1:2.

РОМА (РИМ, ІТАЛІЯ) — Феєнорд (Роттердам, Нідерланди) — 1:1 (1:1, 0:0) п.п. 4:2

Голи: Пеллегріні (15) — Хіменес (5).

Перший матч — 1:1.

Жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи відбудеться сьогодні, 23 лютого і розпочнеться о 13:00 за київським часом.

Учасники 1/8 фіналу

Сіяна група

Аталанта (Італія), Брайтон (Англія), Баєр (Німеччина), Ліверпуль (Англія), Рейнджерс (Шотландія), Славія (Чехія), Вільярреал (Іспанія), Вест Гем (Англія).

Несіяна група

Мілан (Італія), Бенфіка (Португалія), Фрайбург (Німеччина), Карабах (Азербайджан), Спортинг (Португалія), Марсель (Франція), Спарта (Чехія), Рома (Італія).

Команди сіяної групи в 1/8 зустрінуться з командами несіяної групи. Команди з однієї країни не зможуть зіграти одна з одною на цьому етапі змагань. Перші матчі відбудуться 7 березня, матчі-відповіді пройдуть 14 березня.