Легіонер Динамо: «У вас дуже приємний та усміхнений народ, навіть у такий жахливий час»

03.10.2022 14:05
Категории: Новини

Новачок київського Динамо Кахім Перріс прокоментував свій дебют за команду в поєдинку із закарпатським Минаєм

Фото fcdynamo.com

У рамках п’ятого туру УПЛ біло-сині в гостях обіграли Минай (1:0). У цьому поєдинку у складі Динамо дебютував Кахім Перріс, вийшовши на заміну. Післяматчевий коментар ямайського новачка приводить офіційний сайт клубу.

— Які емоції відчуваєте у зв’язку із дебютом?

Фантастичні відчуття! Для футболіста немає нічого кращого, ніж провести свій перший матч за такий великий клуб, тепер потрібно продовжувати старанно працювати та рухатися далі.

— Ви провели на полі 15 хвилин, чи складно за такий час проявити свої найкращі якості?

— Так, але це лише перші хвилини. Упевнений, у мене ще буде багато часу та достатньо ігор, щоб показати себе з кращого боку і вболівальникам, і тренерському штабу. Повторюся, потрібно старатися і працювати.

— Для вас із Джастіном Лонвейком це день, який запам’ятається надовго?

Так, безумовно. Для нас обох — це важливий та великий день, я ніколи не забуду його. Дуже радий перебувати у цьому колективі. Найважливіше, що команда перемогла.

— За кілька тижнів у Динамо ви вже відвідали Львів та Ужгород, чи сподобалися вам ці міста?

— Вони, справді, дуже гарні. У нас не було достатньо часу, щоб прогулятися ними та насолодитися архітектурою сповна, але я звернув увагу на те, що у вас дуже приємний та усміхнений народ, навіть у такий жахливий час.

— Як пройшов перший місяць із новим колективом?

Хлопці дуже тепло мене зустріли, це приємно. Почуваюся добре.

— З ким спілкуєтеся найбільше?

— З усіма хлопцями, які розмовляють англійською. Найбільше часу проводжу з Лонвейком, ми потоваришували та живемо в одній кімнаті. Удвох легше адаптуватися та пізнавати нову команду. Але, повторюся, спілкуюся з багатьма хлопцями — ми маємо фантастичний колектив.

— Коли почнете говорити українською?

Дуже скоро. Поки що нічого не розумію, але я обов’язково вивчу українську. Уже знаю пару слів, наприклад, «добрий вечір».

Денис Попов: «Я вийшов на гру, провівши лише три тренування»

Лента новостей