Київське Динамо на Закарпатті відбулося легким переляком

02.10.2022 16:33

У матчі 5-го туру чемпіонату України Динамо не без проблем здолало на виїзді Минай.

Номінальні господарі, попри статус андердога, в першій чверті матчу намагалися контролювати хід подій на полі, і цілком могли повести у рахунку. Принаймні, 3-4 моменти для цього вони створили, однак підвела реалізація та надійна гра Бойка.

У киян в атаці майже нічого не клеїлося, і, окрім Забарного, по серйозному більше ніхто воротам закарпатців не загрожував. По перерві киян стали діяти набагато активніше, і протягом цього спалаху Циганков відкрив рахунок після асисту Дубінчака. Отримавши перевагу, кияни збавили оберти, і постаралися перевести гру в спокійне русло.

Минай старався переломити хід подій, однак поєдинок так і добіг свого кінця практично без гострих ситуацій біля обох воріт. Відтак отримавши мінімальну перемогу, Динамо продовжує надолужити згаяне у перших двох турах чемпіонату.