Кривбас не відпустив Шахтар, перемігши в Рівному

30.03.2024 20:14

У поєдинку 22-го туру чемпіонату України криворізький Кривбас на виїзді обіграв рівненський Верес

Фото fckryvbas.com

Зважаючи на сьогоднішню перемогу Шахтаря, підопічні Юрія Вернидуба не мали права на осічку. Перший тайм команди провели на рівних, але перед самою перервою господарі залишилися в меншості після вилучення Мрвальєвича.

На початку другої 45-хвилинки Кривбас вийшов уперед завдяки автоголу Кучеренка. Під кінець зустрічі Луньов подвоїв перевагу гостей — 2:0. Здобувши перемогу, криворіжці зрівнялися за очками із Шахтарем.