Донецький Шахтар захопив одноосібне лідерство в чемпіонаті України

30.03.2024 15:00

Донецький Шахтар переграв столичну Оболонь і вийшов на чисте перше місце в турнірній таблиці

Фото УАФ

Підопічні Маріно Пушича в стартовому поєдинку 22-го туру чемпіонат України на виїзді зустрілися з київською Оболонню.

У першому колі Шахтар переміг, забивши м'яч на останніх хвилинах зустрічі. Сьогодні ж довго чекати на гол не довелося. Вже на 16-й хвилині Швед з правого флангу віддав на хід Сікану, який обійшов воротаря та пробив у порожні ворота.

Другий м'яч влетів у ворота киян під саму завісу тайму. На другій компенсованій хвилині помилка захисника дозволила Шведу пробити з-під себе в правий кут – 2:0.

Коли ж перед самим свистком на перерву гості ще й залишилися у меншості після вилучення Суханова, доля матчу стала остаточно ясною. У другому таймі гості забили лише раз – також у компенсований час відзначився Мар'ян Швед, оформивши дубль. 3:0 – донеччани здобули свою 14-ту перемогу в сезоні.

Таким чином, Шахтар набрав 46 очок і вийшов на одноосібне перше місце в турнірній таблиці, випередивши Кривбас на три пункти. У Оболоні 18 очок і вона посідає 13-ту позицію.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 22 тур

Оболонь – Шахтар – 0:3 (0:2)

Голи: Сікан (16), Швед (45+2, 90+1).

Оболонь: Кичак, Прокопенко (Вишневський, 85), Дубко, Карась, Лук’янчук, Грисьо (Нагієв, 80), Запорожець (Косовський, 46), Мороз, Черненко (Осман, 80), Краснопір (Тарануха, 63), Суханов.

Шахтар: Різник, Азаров, Матвієнко, Бондар, Конопля (Гочолеішвілі, 50), Бондаренко, Криськів (Степаненко, 46), Кевін (Егіналду, 75), Судаков (Марлон, 59), Швед, Сікан (Траоре, 59).

Попередження: Грисьо (37), Дубко (45+3), Суханов (45+4) – Судаков (28), Криськів (32), Сікан (44).

На 45+8 хвилині вилучений Суханов (Оболонь) – друге попередження.

Воротар збірної України Анатолій Трубін став свідком божевільного матчу в Португалії: що сталося