Оболонь здолала Лівий берег: малорезультативна перша гра плей-оф за прописку в УПЛ

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
39
2 голоси
Оболонь протистояла Лівому берегу у першій грі за місце в українській Прем’єр лізі на наступний футбольний сезон. У цьому поєдинку було забито лише один гол.

У першому перехідному матчі за місце в УПЛ сезону 2024/25 років Оболонь завдала поразки клубу Першої ліги Лівому берегу.

У першому таймі зустрічі глядачі не побачили забитих голів. А на 53-й хвилині гри «пивовари» вийшли вперед: після подачі з кутової позначки відзначився Тарас Мороз. До завершення гри гравці Оболоні мали ще кілька моментів, але відмінну гру демонстрував воротарем суперника Максим Механів. Поєдинок завершився з рахунком 1:0 на користь Оболоні.

Матч-відповідь плей-оф відбудеться 2 червня. Початок зустрічі — о 16:00 за київським часом.

Оболонь (Київ) — Лівий берег (Київ) 1:0 (0:0)

Гол: Мороз, 53

Оболонь: Рибка, Осман, Дубко, Карась, Грисьо (Чернов 46), Мединський, Мороз (Запорожець 85), Черненко, Груша (Нагієв 85), Суханов (Тарануха 70), Краснопір (Слободян 85).

Лівий берег: Механів, Сідней, Самар, Слотюк, Співаков, Дедух, І. Когут (Войцеховський 10, Соколов 88), М. Когут, Синиця (Литовченко 88), Астахов, Сухоручко (Петренко 88).

Попередження: Сідней 66, Дедух 70, Мороз 70, Груша 80.

В іншому матчі плей-оф за місце в УПЛ Епіцентр зіграв внічию з Вересом (1:1).

• Оболонь з 26 балами посіла на 14 місце в УПЛ.
  • в останньому матчі Оболонь вдома програла Олександрії (0:3);