Київське Динамо продовжує переможну серію: усе вирішив один гол (відео)

02.03.2024 17:33

У домашньому поєдинку 19-го туру чемпіонату України київське Динамо мінімально обіграло одеський Чорноморець

Фото fcdynamo.com

У минулому турі біло-сині здолали Металіст 1925 (4:2), а моряки вирвали нічию з Оболонню (1:1). Цього разу підопічні Романа Григорчука знову протистояли колективу з Києва.

У першому таймі Динамо мало перевагу й у підсумку зуміло забити на 38-й хвилині. Після подачі Волошина невдало зіграв Варакута, а Шепелєв відправив м’яч у сітку.

По перерві на полі також домінували господарі, але реалізувати власну перевагу не зуміли. Чорноморець мав свої моменти, проте створити серйозні труднощі для Бущана одеситам не вдалося.

У підсумку маємо 1:0 на користь підопічних Олександра Шовковського. Це шоста поспіль перемога біло-синіх у чемпіонаті.