Минай здобув першу перемогу в поточному чемпіонаті України

02.03.2024 15:01

У домашньому поєдинку 19-го туру УПЛ закарпатський Минай обіграв харківський Металіст 1925

Фото metalist1925.com

Закарпатці показали ознаки життя в минулому турі, коли відібрали очки в Дніпра-1 (1:1). Сьогодні Минай удома приймав Металіст 1925, який тиждень тому дав бій Динамо (2:4).

Господарі вийшли вперед на 31-й хвилині, коли потужним ударом після проходу відкрив лік своїм голам у Прем’єр-лізі 19-річний Корнійчук.

Металіст 1925 мав моменти, аби відігратися, зокрема, у стійку поцілив Гармаш. Проте на 59-й хвилині підвів харків’ян Русин, отримавши другу жовту.

У більшості Минай на останніх хвилинах зустрічі забив удруге — після кутового дебютним м’ячем в УПЛ відзначився Скиба. Тож закарпатці здобули свою першу перемогу в поточному чемпіонаті, тоді як Металіст 1925 уже всьоме поспіль програв.

УПЛ. 19-й тур

Минай — Металіст 1925 — 2:0 (1:0)

Голи: Корнійчук (31), Скиба (90+1).

Минай: Кемкін, Чуєв, Прокопчук, Нємчанінов (Скиба, 46), Дмитрук, Корнійчук, Петько (Семотюк, 64), Вітенчук, Вакула (Матюшенко, 76), Ременяк (Гунічев, 76), Устименко (Попов, 76).

Металіст 1925: Мозіль, Капінус (Жичиков, 82), Моура, Юсов (Бичек, 68), Курило, Гармаш (Фрімпонг, 68), Червак (Русин, 46), Габелок, Імереков, Фарина, Юрченко (Вачіберадзе, 82).

Попереджені: Петько (56) — Червак (5), Імереков (52), Русин (56), Габелок (88).

Вилучений: Русин (59, Мет).

Жахлива помилка голкіпера призвела до поразки одного з лідерів чемпіонату України