Гармаш забив Динамо, але це не допомогло його команді

25.02.2024 17:31
Категории: Топ Новини
Фото upl.ua

Харківська команда зробила щедрий подарунок динамівцям, вирішивши зіграти домашній матч на їхньому полі. Але на цьому презенти закінчилися, бо вже в дебюті Гармаш відкрив рахунок, скориставшись передачею Борячука. До речі, Денис відмовився святкувати м`яч, забитий у ворота його колишньої команди.

Надалі територіальною перевагою володіли кияни, але завершальним ударам Попова, Ваната і Михавка забракло влучності. Динамівці вирівняли становище лише наприкінці першого тайму, коли Кабаєв дальнім  ударом вразив ціль.

Після перерви кияни продовжували наступати. Кабаєву і Бражку якоїсь дещиці забракло, аби вивести Динамо вперед. Більше пощастило Ванату, який після багатоходової комбінації змусив  слобожанців капітулювати — 1:2. Суперники не відсиджувалися в обороні, а в обміні ударами влучнішими були кияни, які таки скористалися тим, що грали на своєму стадіоні, відсвяткувавши вольову вікторію.