«Хочеться зіграти вдома». Герої молодіжної збірної України — про гру з Англією

Аватар Володимир Сержан Володимир Сержан
1311
0 голосів
«Хочеться зіграти вдома». Герої молодіжної збірної України — про гру з Англією
у-21-укр-англ-6-min

Футболісти молодіжної збірної України прокоментували феєричну перемогу над командою Англії (3:2) у межах відбору Євро-2025 (U-21). Їхні слова наводить офіційний сайт УАФ.

Олег Очеретько: «Перший гол дав надію, що ми можемо грати у футбол, а потім і я забив. Ми дуже добре діяли, підказували один одному в обороні. Так вийшло, що в першому таймі англійці не могли дістатися до наших воріт. Це було дуже добре, це була мотивація для нас, що ми вправно обороняємося й вибігаємо в контратаки».

Руслан Нещерет: «Давно не було таких емоцій! Здається, востаннє таке відчували на Євро. Це було дивовижно, якщо чесно. Ми завжди б’ємося за тих хлопців, які зараз на передовій, за своїх батьків. Ми хочемо завжди радувати своїх уболівальників таким футболом. Можливо, англійці більше контролювали нас, але рахунок на табло, і ми це заслужили. Підтримка на трибунах також була дивовижною».

Ілля Квасниця: «Цей суперник — такий самий, як і всі. Потрібно було виходити й грати. Підтримка була неймовірною, але, звісно, хочеться зіграти в Україні. Особливо на Арені Львів, тому що там я граю за свій клуб. Хочеться провести один із наступних матчів удома».

Євро-2024. Збірна України здобула нервову вольову перемогу над Мальтою