Триллер у Кошиці. Молодіжна збірна України обіграла Англію

16.10.2023 21:31
Категории: Топ Новини
Фото УАФ

Матч проти команди Англії (діючих чемпіонів Європи) у відбірному турнірі Євро-2025 (U-21) був для молодіжної збірної України головним іспитом у цьому турнірі. До цього поєдинку обидва суперники підходили з максимальним результатом після двох турів.

Перші хвилини цієї зустрічі пройшли в рівній боротьбі, хоча м'ячем більше володіли англійці, але до небезпечних моментів справа не доходила. Однак, до середини першого тайму номінальні гості збільшили тиск на ворота Нещерета, але гол забила збірна України. Перехопивши м'яч у центрі Брагару віддав праворуч у штрафний майданчик і там Волошин влучним ударом відкрив рахунок. Британці спробували додати, але під завісу тайму синьо-жовті знову покарали суперника. На цей раз чудовий удар зі штрафного вдався Очеретько. 2:0.

Було зрозуміло, що у другому таймі нам не стане легше, оскільки з таким розвитком подій англійці не погодяться. З кожною хвилиною другого тайму гра все більше зміщувалась до штрафної збірної України. І на 67-й хвилині суперник таки досяг свого. Класний удар вийшов у Мадуеке. 2:1.

Кінцівка зустрічі вийшла напруженою, і англійцям таки вдалося відновити рівновагу на 89-й хвилині. Відзначився Крессвел. 2:2. Але це був наш день. На 90-4-й хвилині в контратаці Квасниця, як майстер розібрався с захисником суперника і точним ударом в кут встановив остаточний рахунок. 3:2.

Кваліфікаційний раунд Євро-2025 (U-21)

Україна (U-21) — Англія (U-21) — 3:2 (2:0)

Голи: Волошин (31), Очеретько (43), Квасниця (90+4) — Мадуеке (67), Крессвел (89).

Україна (U-21): Нещерет, Роман, Салюк, Батагов, Вівчаренко, Бражко, Очеретько (Рубчинський, 74), Ярмолюк (Яцик, 82), Брагару, Волошин (Квасниця, 74), В'юнник (Краснопір, 60).

Свій наступний матч підопічні Унаї Мельгоси зіграють 17 листопада проти збірної Люксембурга.