Італійський доробок Руслана Маліновського: солідні цифри

15.01.2023 12:02

Пригадуємо досягнення українського півзахисника Руслана Маліновського у складі італійської Аталанти

Нещодавно хавбек збірної України Руслан Маліновський змінив клубну прописку, вирушивши в оренду в Марсель. Новачок уже провів у Франції два поєдинки чемпіонату — проти Труа (2:0) і Лор'яна (3:1). До цього починаючи з літа 2019 року наш легіонер виступав за Аталанту. Нижче ми пригадаємо італійський період кар’єри півзахисника.

Так, за три з половиною сезони Маліновський відіграв за бергамасків 143 матчі, в яких забив 30 голів, зробив 28 асистів, отримав 24 жовті картки й одну червону. Сумарно українець провів на полі 6948 хвилин, у середньому забиваючи один м'яч за 231 хвилину.

Якщо поглянути на цифри, то Руслан виступав доволі стабільно, і лише в нинішньому сезоні через недовіру тренера та наближення контракту до завершення його показники суттєво знизилися. Так, у сезоні-2020/21 Маліновський набрав аж 22 очки за системою «гол+пас». Причому в тій кампанії наш легіонер став кращим асистентом Серії А.

Аталанта з українцем у складі двічі ставала бронзовим призером чемпіонату Італії. На євро арені Богиня доходила до чвертьфінальної стадії Ліги чемпіонів у 2020-му та Ліги Європи у 2022-му. У сезоні-2020/21 бергамаски дісталися фіналу Кубку Італії, де поступилися Ювентусу. Однак останнім часом результати команди пішли на спад, тож зимовий перехід Маліновського виглядає непоганим рішенням.