Голкіпер Шахтаря назвав найяскравіший момент у чемпіонському сезоні

01.06.2023 11:02
Категории: Новини

Голкіпер донецького Шахтаря Анатолій Трубін прокоментував здобуття чемпіонського титулу

Фото shakhtar.com

У Будинку футболу гірники отримали золоті медалі та трофей чемпіонату України. Коментар голкіпера Шахтаря Анатолія Трубіна з приводу успіху приводить офіційний сайт клубу.

Анатолію, вітаємо з чемпіонством! Як це бути чемпіоном України? Що відчуваєш просто зараз?

— Передусім, гордість за всю нашу команду. Адже чемпіонство не виграється в одному-двох матчах, це важка робота протягом усього року й навіть більше, бо ще коли було призупинено минулий чемпіонат, то всі продовжували працювати ці півтора року. Хоча в нас ніхто не вірив: говорили, що посядемо п’яте-шосте місце, що не зможемо досягти більшого. Але зараз ми чемпіони України! Усі радіють. Найголовніше, я вважаю, що для всіх нас це є мотивація, — немає нічого неможливого. Якщо ви працюватимете, будете вірити й залишатиметесь одним цілим, командою протягом сезону, то все можливо.

Який твій найяскравіший спогад цього сезону? А який період, навпаки, був найважчим?

— Напевно, найяскравіший момент — коли пролунав фінальний свисток в останньому матчі з Дніпром-1. Та всі періоди були складними, постійно кудись переїжджали… Найгірший момент, мабуть, коли програли дніпрянам у першому колі. Але інколи найгірший момент може дати тобі значно більше, ніж перемога. Тому зараз усе чудово!

Лідер Шахтаря присвятив чемпіонство воїнам та борцям із ракетами й «шахідами»

Лента новостей

Українські інтернет казино