Лідер Шахтаря присвятив чемпіонство воїнам та борцям із ракетами й «шахідами»

31.05.2023 14:02
Категории: Новини

Півзахисник донецького Шахтаря Олександр Зубков прокоментував здобуття чемпіонського титулу

Фото shakhtar.com

Учора в Будинку футболу гірники отримали золоті медалі та трофей чемпіонату України. Своїми враженнями поділився вінгер Шахтаря Олександр Зубков, слова якого приводить клубна прес-служба.

Олександре, як це стати чемпіоном?

— Заради чемпіонства я й повертався додому. Так, воно було важким, ми йшли крок за кроком: десь відставали, а десь були лідерами. Останні матчі показали, що ми дійсно є чемпіонами.

Твій найяскравіший спогад цього сезону?

— Напевно, це останні матчі, коли більше зріднилися один з одним. Ми поговорили й вирішили, що маємо видати гарний фініш, адже це наші прямі конкуренти, і матчі проти них були емоційно важкими, але яскравими.

Який етап сезону був найважчим?

— Мабуть, були матчі, де ми втрачали очки, хоча не повинні були цього робити. Тоді починаєш шукати причини в собі, але згодом усе вирівнювалося, і ми були на правильній дорозі.

Кому присвячуєш це чемпіонство?

— По-перше, присвячую це чемпіонство воїнам, які боронять нашу країну. Нашим хлопцям, які кожного дня збивають ракети та «шахіди». А також усім уболівальникам. Президентові клубу, усім уболівальникам, менеджменту, який щодня працював, нашим керівникам, тренерам та гравцям. Цей сезон став історичним, і ми разом вписали його в історію!

Шахтар і Динамо продемонстрували дивовижну синхронність в УПЛ

Лента новостей

Українські інтернет казино