Донецький Шахтар дізнався суперника у фіналі Кубку України-2023/24

04.04.2024 21:21

Житомирське Полісся і полтавська Ворскла визначали другого фіналіста Кубку України сезону-2023/24

Сьогодні у Житомирі на стадіоні Центральний Полісся приймало Ворсклу у матчі 1/2 фіналу Кубку України.

В першому таймі, здавалося обом командам так і не вдасться відзначитися забитими м'ячами, але під самий занавіс матчу М'якушко таки вивів Ворслу вперед..

Найкращий шанс відігратися Полісся мало на 81-й хвилині, але Пилип Будківський не реалізував пенальті. 1:0 – перемога полтавчан.

Таким чином, 15 травня у фіналі Кубку України-2023/24 зіграють Шахтар та Ворскла. Місце проведення фінального поєдинку ще не визначене.

Кубок України. 1/2 фіналу

Полісся – Ворскла – 0:1 (0:1)

Гол: М'якушко (45).

На 81-й хвилині Пилип Будківський (Полісся) не реалізував пенальті (воротар).

Полісся: Бойко, Кравець (Михайліченко, 62), Шабанов, Чоботенко, Смоляков, Крушинський, Кушріненко (Ндукве, 79), Фортюне (Луїфер, 46), Танковський (Назаренко, 46), Козак (Петряк, 61), Будківський.

Ворскла: Ісенко, Бацула, Хрипчук, Пердута, Крупський, Челядін (Павлюк, 70), Сіссоко, Мякушко (Корнієнко, 88), Степанюк, Кане (Глущенко, 71), Ковталюк.

Попередження: Пердута (59), Челядін (65), Сіссоко (73).

Віталій Миколенко — герой матчу Евертона в АПЛ: що накоїв футболіст збірної України (відео)