Віталій Миколенко — герой матчу Евертона в АПЛ: що накоїв футболіст збірної України (відео)

03.04.2024 12:03

Судячи з оцінок від різних джерел, а також ґрунтуючись на власному спостереженні, вчора ввечері Віталій Миколенко провів дуже непоганий матч за Евертон проти Ньюкасла (1:1).

Футболіст збірної України, який через хворобу пропустив попередню зустріч Ірисок з Борнмутом (1:2), відіграв повний виїзний поєдинок проти Сорок в межах 31-го туру АПЛ.

Висновок газетярів з Ліверпуля

Від авторитетного видання Liverpool Echo Міко отримав за свої дії блискучу сімку (другий бал в команді) і такий до неї коментар: «Виконав важливий винос м’яча з лінії воріт, не дозволивши Ісаку зробити дубль. Гравець збірної України добре захищався, а також вдало йшов уперед з певним ефектом по перерві». Останнє, скоріш за все, про майже гольову передачу Віталія на Джеймса Гарднера (66-а хвилина). Партнер струснув м’ячем каркас воріт господарів.

Суха думка статистичних монстрів

Від статистичних гігантів WhoScored та SofaScore наш хлопець отримав оцінки 6,9 та 7,3 відповідно.

За 90 з гаком хвилин Миколенко одного разу виніс м’яч з воріт, заблокував один удар, здійснив одне перехоплення, виграв три з чотирьох дуелей у повітрі, 66 разів доторкнувся до м’яча та віддав 34 з 43-х точних передач (влучність — 79%).