«До 90+5 хвилини все було нормально»: директор Олександрії висловився щодо призначеного пенальті у матчі з Рухом

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
10
1 голос
Дмитро Кітаєв. Фото: ФК Олександрія
Виконавчий директор ФК Олександрія Дмитро Кітаєв поділився своїми думками стосовно суперечливого пенальті, який був призначений наприкінці поєдинку з Рухом (1:1) в рамках дев'ятого туру УПЛ.

Останні хвилини матчу УПЛ Олександрія – Рух (1:1) були досить насиченими та доленосними: арбітр Дмитро Панчишин призначив суперечливий пенальті за фол Кампуша проти Краснопіра: потерпілий зрівняв рахунок. Виконавчий директор ФК Олександрія Дмитро Кітаєв в інтерв'ю сайту Sport-express.ua прокоментував епізод призначення пенальті.

👉ВІДЕО ЕПІЗОДУ З ПРИЗНАЧЕННЯМ ПЕНАЛЬТІ👈

«Я б не хотів коментувати цей епізод. Однозначної позиції по цьому питанню немає. У будь-якому випадку моя думка буде суб’єктивною, а не об’єктивною. Нехай цей момент розбирає Комітет арбітрів УАФ і дає свою оцінку.

Як я оцінюю суддівство у вчорашньому матчі? Один епізод у матчі все змазав. До 90+5 хвилини, в принципі, все було нормально», – сказав Кітаєв.

• Після цього матчу Олександрія з 20-ма очками випереджає столичне Динамо і очолює турнірну таблицю УПЛ. У киян 19 залікових пунктів, але є гра в запасі.
  • Львівський Рух займає на п'яту сходинку, маючи 13 балів в активі.
  • Далі команди матимуть певну перерву через проведення матчів збірних. У наступному турі Олександрія прийме Ворсклу. Гра відбудеться 19 жовтня.