Динамо змоталося в Одесу, щоб отримати на горіхи від Чорноморця

20.08.2023 19:08

У межах четвертого туру УПЛ київське Динамо на виїзді поступилося одеському Чорноморцю

Фото chornomorets.football

Після звитяги в протистоянні з Арісом біло-сині вирушили з Бухареста до Одеси. Там кияни зустрічалися з місцевим Чорноморцем, який непогано стартував в УПЛ.

На початку матчу Динамо могло відкрити рахунок, але Ванат влучив у хрестовину. Натомість на 20-й хвилині господарів вивів уперед Авагімян, якому вдався більярдний удар із відскоку.

Гості відігралися одразу по перерві — Ярмоленко завершив комбінацію після передачі Шапаренка. Проте невдовзі динамівці подарували м’яч Штогріну поруч зі своїм штрафним, і той із другої спроби переграв Нещерета.

На 60-й хвилині Сидорчук реалізував передачу Ваната, тож рахунок знову став рівним. Надалі в обох команд були можливості вирвати перемогу, і в підсумку більше поталанило морякам. Спершу Сирота залишив Динамо в меншості, а затим Ієде завершив блискучу атаку господарів. 3:2.

УПЛ. 4-й тур

Чорноморець Динамо 3:2 (1:0)

Голи: Авагімян (20), Штогрін (53), Ієде (90, Шпорн) — Ярмоленко (48, Шапаренко), Сидорчук (60, Ванат).

Чорноморець: Шевченко, Путря, Гучек, Єрмаков, Брагару, Авагімян, Васильєв, Шпорн, Штогрін, Хадіда (Ієде, 69), Бойчук.

Динамо: Нещерет, Тимчик (Караваєв, 62), Дячук, Сирота, Вівчаренко (Дубінчак, 62), Шапаренко (Шепелєв, 78), Сидорчук (Бражко, 71), Буяльський, Ярмоленко (Беніто, 78), Ванат, Волошин.

Попереджені: Путря (39), Бойчук (55), Ієде (82) — Сирота (51), Дячук (53).

Вилучений: Сирота (83, Д).