Ліга конференцій. Київське Динамо у справжньому трилері перегризло Аріс

17.08.2023 22:49

Київське Динамо в драматичному матчі здолало у Лізі конференцій грецький  Аріс і продовжило євросезон

Фото fcdynamo.com

Сьогодні у Бухаресті київське Динамо у матчі-відповіді 3-го квалфікаційного раунду Ліги конференцій зустрічалося з грецьким Арісом. Після поразки у Салоніках з рахунком 0:1 підопічні Мірчі Луческу мали шанс відігратися.

Однак це завдання ускладнилося після тго, як на 39-й хвилині Джурасек скористався з шикарної передачі Пальми і розстріляв ворота Бущана. Тим не менш, за шість хвилин Волошин знову повернув надію киянам – 1:1.

У другому таймі динамівці довго не могли розвинути свій успіх, але Караваєв на 85-й хвилині таки забив потрібний м'яч, що перевів гру в овертайм.

Однак у ньому з'ясувати до кінця стосунки теж не вдалося і справа дійшла до серії пенальті. В ній сильнішими були динамівці – 6:5.

Ліга конференцій. 3 кваліфікаційний раунд. Матч-відповідь

Динамо К (Україна) – Аріс (Греція) – 2:1 (1:1), 6:5 – по пенальті. Перший матч – 0:1.

Голи: Н. Волошин (45), Караваєв (85) – Джурасек (39).

Динамо: Бущан, Дубінчак, Сирота, Дячук, Тимчик (Караваєв, 72), Н. Волошин (Діалло, 82), Шапаренко (Андрієвський, 72), Сидорчук (Бражко, 72), Буяльський, Ярмоленко (Перріс, 106), Ванат (Беніто, 106).

Аріс: Хутесіатіс, Феррарі, Одубаджо, Фабіано, Монтойя, Даріда (Павичич, 75), Жан Жюль (Самора, 106), Джурасек (Рупп, 59), Пальма (Матарріта, 82), Морон (Хрістодулопулос, 83), Моберг-Карлссон (Менендес, 59).

Попередження: Сирота (105+1), Андрієвський (110) – Павичич (80), Пальма (82), Матарріта (89), Одубаджо (111).

Вилучення: Павичич (106, друга жовта картка)

Таким чином, у раунді плей-офф Ліги конференцій київське Динамо зі грає з Бешикташем.

Руслан Ротань прокоментував чутки, що він може змінити Олександра Кучера на посаді головного тренера Дніпра-1