Дніпро-1 осоромився з новачком УПЛ, який проявив характер

20.08.2023 17:07

У межах четвертого туру чемпіонату України Дніпро-1 поступився київській Оболоні

Фото scdnipro1.com.ua

Дніпряни продовжують розриватися між чемпіонатом та єврокубками. Цього разу після протистоянні зі Славією підопічні Олександра Кучера в Ужгороді приймали Оболонь.

У першому таймі чорно-жовті мали перевагу, а Піхальонок із пенальті відкрив рахунок. Утім, одразу по перерві кияни відігралися — після закидання партнера точно у ближній верхній кут поцілив Тарануха.

Більше того, наприкінці зустрічі Оболонь забила вдруге — Груша протягнув м’яч через половину поля й віддав на Краснопіра, який розстріляв Кінарейкіна. У підсумку пивовари завдали дніпрянам поразки — 2:1.

УПЛ. 4-й тур

Дніпро-1 Оболонь 1:2 (1:0)

Голи: Піхальонок (16, пенальті) — Тарануха (46, Краснопір), Краснопір (83, Груша).

Дніпро-1: Кінарейкін, Пасіч (Пуріта, 71), Сваток, Кравець, Каплієнко, Рубчинський, Горін (Когут, 54), Білл (Танчик, 54), Піхальонок, Лєднєв (Пірес, 79), Ківінда (Філіппов, 46).

Оболонь: Федорівський, Нагієв (Мединський, 61), Вовкун (Фатєєв, 76), Приймак, Лук’янчук, Осман (Прокопенко, 46), Черненко, Мороз, Слободян (Груша, 76), Суханов (Краснопір, 46), Тарануха.

Попереджені: Піхальонок (47), Сваток (67) — Вовкун (74).

Дніпро-1 знайшов заміну для Артема Довбика в Бразилії: офіційне повідомлення українського клубу