Динамо завдяки голу дебютанта продовжує гонитву за лідерами

08.04.2023 14:58

У поєдинку 20-го туру чемпіонату України київське Динамо на власному полі обіграло закарпатський Минай

Фото fcdynamo.com

Біло-сині підійшли до гри, перебуваючи на четвертій сходинці таблиці, тож не мали права втрачати очки з Минаєм. Що цікаво, Мірча Луческу виставив практично той же стартовий склад, що тиждень тому обіграв Львів (2:0). Єдина зміна — Тимчик замість Караваєва.

У першому таймі господарі володіли тотальною перевагою. Так, Лонвейк після кутового влучив у поперечину, кілька моментів упустив Ванат. На 35-й хвилині Динамо нарешті забило — Лонвейк невдало пробив із-за меж штрафного, однак Царенко підправив м’яч у ворота. Дебютний гол для Антона у складі Динамо.

На 62-й хвилині підопічні Луческу збільшили перевагу — Шепелєв віддав проникаючу передачу з лівого флангу в центр, а Ванат зумів проштовхнути м’яч у сітку. Для Владислава це сьомий гол у поточному турнірі.

Наприкінці зустрічі Минай не використав кілька хороших моментів. У підсумку поєдинок завершився звитягою господарів — 2:0. Тож Динамо заробило три очки й тепер сподіватиметься на невдачі конкурентів.