УПЛ. Київське Динамо страждало у Львові до певного моменту: подробиці гарячого протистояння

02.04.2023 16:01

Київське Динамо забило Львову переможні м’ячі у другому таймі гостьового для себе поєдинку 19-го туру української Прем’єр-ліги.

Динамо мало перевагу з перших хвилин, але втілити її в реальний результат змогла лише після перерви, коли Шепелєв та Ванат вдало розіграли штрафний удар: з потужним ударом останнього Рибка впоратися не зміг.

А вже під завісу зустрічі венесуелець Рамірес з пасу Гармаша зняв напругу з гостей.

Відзначимо дві знакові події для переможців.

1. Мірча Луческу провів свій сотий матч біля керма київського Динамо: 57 перемог, 17 нічиїх та 26 поразок. Різниця забитих та пропущених м’ячів — 166:93. Про це повідомляє сайт УПЛ.

2. Ерік Рамірес забив другий гол у складі киян у 10-му матчі. Вперше він відзначився ще 11 серпня 2021 року у ворота Миная. Правда, після цього, венесуелець встиг пограти в орендах за іспанський Спортинг та словацький Слован.