Динамо розпочало підготовку з розгрому: забили чотири «сухі» голи у першому спарингу

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
3381
1 голос
Святкують забитий гол. Фото: ФК Динамо
Київське Динамо провело перший контрольний поєдинок у рамках підготовки до нового сезону 2024/2025, перегравши Інгулець з Кіровоградської області.

На полі клубної навчально-тренувальної бази у Кончі-Заспі команда Олександра Шовковського здобула перемогу з рахунком 4:0.

На 39 хвилині відзначився новачок киян Максим Брагару. На старті другого тайму Пашко подвоїв рахунок. Далі Лонгвейк та Попов відзначилися забитими м'ячами.

Динамо наступний матч проведе 10 липня. Суперником буде німецький Падерборн. Для Інгульця це вже другий спаринг. Раніше підопічні Василя Кобіна поступилися Кривбасу (1:3).

Динамо - Інгулець - 4:0 (1:0)

Голи: Брагару, 39; Пашко, 46; Лонгвейк, 56; Попов

У складі Динамо на поле виходили: Нещерет, Моргун, Вівчаренко, Сирота, Дячук, Біловар, Попов, Михавко, Караваєв, Малиш, Вівчаренко, Дубінчак, Андрієвський, Шепелєв, Буяльський, Царенко, Волошин, Кабаєв, Брагару, Пашко, Піхальонок, Лонвейк, Горбач, Пономаренко, Супряга.

• Президент Динамо Ігор Суркіс готовий розглядати будь-яку пропозицію щодо трансферу Миколи Шапаренка.
  • Динамо закінчило сезон 2023/2024 на другому місці УПЛ, що дасть київському клубу можливість зіграти в наступній кампанії у кваліфікаційних матчах Ліги Чемпіонів.