Голи легіонерів принесли перемогу Кривбасу над Інгульцем: обидві команди провели перший спаринг у міжсезонні

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
186
1 голос
Епізод гри Кривбас - Інгулець. Фото: ФК Кривбас
Кривбас та Інгулець розпочали міжсезонну підготовку до наступного футбольного сезону. Команди провели контрольний матч між собою, в якому перемогу здобули підопічні Юрія Вернидуба.

Клуб з Кривого Рогу здобув перемогу з рахунком 3:1. Команди обмінялися голами у першому таймі, але після перерви криворіжці добили суперника. Хід гри переломили голи легіонери криворізької команди.

• Наступний спаринг Кривбас зіграє 6 липня. Суперником буде бухарестське Динамо.
  • Наступна контрольна гра за участі Інгульця буде зіграна 6 липня. Підопічні Кобіна зіграють з одеським Чорноморцем.

👉ДИВИТИСЯ ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ КРИВБАС — ІНГУЛЕЦЬ👈

Кривбас (Кривий Ріг) – Інгулець (Петрове, Кіровоградська обл.) – 3:1 (1:1)

Голи: Артем Сітало, 17 (0:1). Прінс Аду, 26 (1:1). Жан По, 54 (2:1). Олег Кожушко, 89 (3:1)

• У підсумковій турнірній таблиці української Прем'єр-ліги Кривбас фінішував на третьому місці та в новому сезоні матиме змогу поборотися за вихід до групового турніру Ліги Європи через кваліфікацію.
  • Інгулець минулого сезону виграв золоті медалі Першої ліги, але відпустив у юнацьку команду львівських Карпат тренерський штаб на чолі з Владиславом Лупашком. Наші колеги з сайту «Український футбол» розібралися у причинах такої метаморфози.