«Чи Ребров міг би мати якісь претензії»: журналіст проаналізував гру півзахисника збірної України

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
53
3 голоси
«Чи Ребров міг би мати якісь претензії»: журналіст проаналізував гру півзахисника збірної України
Віктор Вацко. Фото: Google
Журналіст Віктор Вацко проаналізував шанси півзахисника Динамо Миколи Шапаренка потрапити до стартового складу національної збірної України на матчах Євро-2024.

Микола Шапаренко дуже серйозно підтвердив свої претензії на місце в старті як мінімум на перший поєдинок Євро-2024. Про це заявив журналіст Віктор Вацко.

«Я думаю, що і в матчі проти Молдови Шапаренко не розчарував тренерський штаб. Він дав на полі саме те, що і повинен давати футболіст на позиції «вісімки». У виконанні Шапаренка ми побачили надійність в контролі м’яча, просування м’яча, динаміку, загострення. Проти Молдови у першому таймі він відіграв правіше, а після перерви вони помінялися зі Судаковим місцями», — сказав журналіст.

На думку журналіста, по грі з Молдовою у Сергія Реброва не може виникнути претензій до Миколи.

«Шапаренко цим матчем дуже серйозно, принаймні на мій погляд, підтвердив свої претензії на місце в старті як мінімум на перший поєдинок Євро-2024. Мені в голову не приходить жодна з ідей, в чому і в яких моментах Ребров міг би мати якісь претензії до Шапаренка», — зазначив Вацко в авторській програмі.

Календар збірної України на груповій стадії Євро-2024

  • 17 червня – Румунія – Україна (поч. о 16:00)
  • 21 червня – Словаччина – Україна (16:00)
  • 26 червня – Україна – Бельгія (19:00)