«Чи можемо ми виграти Євро-2024? Звісно»: екстренер збірної України U-20 дав свій прогноз

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
71
1 голос
«Чи можемо ми виграти Євро-2024? Звісно»: екстренер збірної України U-20 дав свій прогноз
В’ячеслав Руженцев. Фото: Google
Фахівець В’ячеслав Руженцев, який у 2019 році був тренером із фізичної підготовки збірної України U-20, розповів про свої очікування від головної збірної України на Євро-2024.

Виступ збірної України на Євро-2024 залежить від багатьох факторів, але можна досягти і максимального успіху. Про це екстренер збірної України U-20 В’ячеслав Руженцев заявив в інтерв'ю сайту «Український футбол».

«Чи з тієї чемпіонської команди ще всі в строю, ніхто не завершив кар’єру гравця? Наскільки я знаю, то всі ще грають, але на різних рівнях. І я цьому дуже радий. Коли ми починали кваліфікацію і грали у фінальній частині ЧС, то з наших хлопців ніхто не грав в основі своїх команд. Наприклад, більшість італійських збірників вже грали за дорослі команди своїх клубів. Перемога на чемпіонаті світу дала нашим хлопцям поштовх для подальшого зростання у футболі», — сказав Руженцев.

Спеціаліст теоретично припускає перемогу збірної України на Євро-2024.

«Чого чекаєте від нашої команди на Євро-2024? Все залежить від багатьох факторів. Хочеться, щоб збірна України пройшла якомога далі і досягла поставленої мети. Чи можемо ми виграти Євро-2024? Звісно! Хто міг повірити, що ми станемо чемпіонами світу, але ми це зробили, то чому національній команді не виграти Євро?», — зазначив спеціаліст.

15 червня 2019 року збірна України вперше в історії виграла молодіжний чемпіонат світу, який проходив у сусідній Польщі.