«Це урок, з якого можна багато винести»: наставник Шахтаря дав коментар після поразки від Полісся в УПЛ

Аватар Кирило Паршаков Кирило Паршаков
261
1 голос
Маріно Пушич. Фото: Google
Головний тренер Шахтаря Маріно Пушич прокоментував поразку команди від Полісся у вчорашній грі. Спеціаліст визнав, що гравцям не вистачило холоднокровності в завершенні атак.

Головний тренер Шахтаря Маріно Пушич дав коментар клубній прес-службі щодо поразки у вчорашній грі донеччан проти Полісся (0:1) в рамках УПЛ:

«Гру можна поділити на дві частини. У першому таймі ми були недостатньо агресивними на м’ячі, виявили недостатньо бажання вигравати в протиборствах та діючи без м’яча в цілому, тому програли першу половину.

Щодо другого тайму я не маю претензій до команди. Було кілька контратак, які, на щастя для нас, не закінчилися чимось серйозним. Ми ж створили дуже багато моментів у другій половині зустрічі, але нам не пощастило забити».

Наставник «гірників» розповів, як оцінює гру команди у другому таймі:

«Я повністю задоволений тим, як моя команда зреагувала не невдалий перший тайм. Це для нас урок, з якого можна багато винести, аби продовжувати працювати та покращуватися щодня. Це футбол, і тут може статися будь-що.

У другому таймі ми мали кілька чудових нагод і цілком могли відзначитися двічі чи тричі, проте голкіпер суперника був на висоті, та, на мою думку, нам трохи забракло холоднокровності у завершальній фазі. Ми працюємо над цим, і я впевнений, що нам вдасться це покращити».

Наостанок фахівець сказав, що досвід таких поразок може бути корисним для команди:

І, як я вже наголосив, це гарний урок для нас, з якого ми можемо багато винести. Повертатимемося щоразу сильнішими», – сказав Пушич.

• В наступному турі 18 серпня помаранчево-чорні зустрінуться з Лівим Берегом.
  • За підсумками двох зіграних турів Шахтар наразі перебуває на третій позиції з трьома очками. Полісся – на четвертому місці з трьома балами та матчем у запасі.