Автогол Вобера вирішив долю матчу: Франція здолала Австрію на Євро-2024

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
81
2 голоси
Гравці збірної Франції святкують забитий гол. Фото: УЄФА
Сьогодні, 17 червня, у матчі першого туру групового етапу чемпіонату Європи 2024-го року у групі D зустрічалися національні збірні Австрії та Франції.
  • Готуючись до Євро-2024, збірна Австрії, яку очолює німець Ральф Рангнік, здолала Сербією (2:1) та зіграла внічию зі Швейцарією (1:1).
  • У червні 2024 року збірна Франції під керівництвом Дідьє Дешама провела дві товариські зустрічі зіграла внічию з Канадою (0:0) та розгромила Люксембург (3:0).
  • Раніше збірні Австрії та Франції між собою зустрічалися п'ять раз. Обмінялися перемогами з рахунком 3:1 у відборі на ЧС-2010. У минулому відборі Ліги націй Франція перемогла з рахунком 2:0 і була одна нічия 1:1. Одного разу у контрольній зустрічі французи святкували перемогу з рахунком 1:0.

У першому таймі зустрічі Баумгартнер не реалізував суперможливість вивести свою команду вперед і досить швидко поплатилися. Французи на 38-й хвилині вийшли вперед - Вобер відправив м’яч у сітку власних воріт.

Епізод гри з автоголом Вобера. Фото: УЄФА

👉ДИВИТИСЯ ВІДЕО ГОЛУ В МАТЧІ АВСТРІЯ - ФРАНЦІЯ👈

Євро-2024, група D, 1-й тур

Австрія — Франція — 0:1 (0:1)

Гол: Вобер, 38 (авт)

Австрія: Пентц, Пош, Данзо, Вебер (Траунер, 59), Мвене (Прасс, 88), Зайвальд, Гріллич (Віммер, 60), Лаймер, Баумгартнер, Забітцер, Грегорич (Арнаутович, 59)

Франція: Меньян, Кунде, Упамекано, Саліба, Ернандес, Канте, Рабьо (Камавінга, 71), Дембеле (Коло-Муані, 71), Грізманн, Тюрам, Мбаппе

Попередження: Вебер 16, Мвене 34, Баумгартнер 80, Лаймер 84 — Демлебе 56, Мбаппе 90

У першому матчі цієї групи збірна Нідерландів святкувала перемогу над Польщею (2:1).