Аргентина та Ірак видали результативний поєдинок: як зіграли суперники олімпійської збірної України

Аватар Кирило Паршаков Кирило Паршаков
1353
7 голосів
Джованні Сімеоне. Фото: Google
У матчі другого туру футбольного турніру Олімпіади-2024 Аргентина перемогла Ірак. У паралельному матчі Іспанія здолала Домініканську Республіку.
  • У першому турі Аргентина програла Марокко (1:2).
  • Ірак в попередньому матчі здолав Україну (2:1).

У групі В пройшов матч другого туру Олімпіади, у якому зустрілись аргентинці та іракці.

Гра почалась з активності Аргентини на половині поля Іраку і вже на 13-ій хвилині аргентиням вдалось відкрити рахунок. Хуліан Альварес чудово виклав м'яч під удар Тьяго Альмаді і той зробив влучний постріл у лівий нижній кут воріт, з яким не впорався Хуссейн Хассан.

Аргентинці мали моменти на те, відзначитись вдруге, проте голом відзначився Ірак. Ахмед Макназі переграв суперника та виконав прострільну передачу в розрахунку на Аймана Хуссейна, який вислизнув з-під опіки захисників та зблизька влучно пробив головою під праву стійку.

У другому таймі поєдинку аргентинці повернули собі перевагу у рахунку. Кевін Зенон продемонстрував свою блискучу техніку, виконавши прострільну передачу в штрафний майданчик, яку Лусіано Гонду зміг конвертувати у ефектний гол головою. Під кінець зустрічі аргентинці забили третій гол. Езекіль Фернандес отримав оперативний простір на межі штрафного майданчика. Помітивши, що голкіпер вийшов з воріт, він спокійно відправив м'яч у ліву дев'ятку.

Олімпійські ігри-2024. Чоловічий футбольний турнір

Група В. 2 тур, 27 липня

Аргентина (U-23) – Ірак (U-23) 3:1 (1:1)

Голи: Альмада, 13; Гонду, 62; Фернандес, 85 – Хусейн, 45+4,

Паралельно відбувався ще один поєдинок олімпійського футбольного турніру Домініканська Республіка – Іспанія. Матч завершився впевненою перемогою іспанців – 3:1.