Новини

«Спитав, чи Поворознюк живий – побачив його на грі»: тренер суперника зробив зізнання

Віктор Слюсаренко
Переглядів 150
1 голос
Олександр Поворознюк. Фото: ФК Інгулець
Після перемоги над Інгульцем у матчі третього попереднього раунду Кубка України головний тренер НК Пробій Володимир Ковалюк розповів про те, чим він цікавився у перерві гри.

Дебютант Другої ліги Пробій (Городенка, Івано-Франківська область) у серії пенальті здолала представника УПЛ Інгулець у рамках третього попереднього етапу Кубка України.

У день гри президент Інгульця потрапив у ДТП. Про це в інтерв’ю сайту «Український футбол» згадав головний тренер НК Пробій (Городенка) Володимир Ковалюк.

«На жаль, президент Інгульця Олександр Поворознюк потрапив в серйозну аварію на під’їзді до Городенки. Як цю інформацію зустріли учасники матчу? Я дізнався уже в перерві. Спитав лише, чи живий. Почув: «Живий, зараз приїде на стадіон». Слава Богу, що усе обійшлось, бо це з кожним може статись. Машина – то є лише залізо, дурниця, яку можна придбати», – зазначив тренер.

Фахівець підтвердив присутність власника клубу УПЛ на стадіоні у Городенці.

«Олександр Поворознюк був присутній на другому таймі матчу? Так. Про це навіть люди нам стадіоні питали. Попри аварію та те, що  він отримав трохи подряпин, Олександр Григорович спілкувався та фотографувався з уболівальниками», – сказав Ковалюк.

Інгулець після поразки у Кубку України від Пробою вже встиг провести матч четвертого туру УПЛ: підопічні Василя Кобіна зіграли внічию з Кривбасом (1:1).