Гол п'ятою не допоміг: Кривбас та Інгулець не виявили кращого у матчі УПЛ

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
96
1 голос
Кривбас - Інгулець. Фото: ФК Кривбас
Кривбас та Інгулець завершили програму неділі у четвертому турі УПЛ 2024/25. Ігровою ініціативою володіли господарі поля, однак арбітр зафіксував нічию.

Уже на шостій хвилині в карний майданчик Кривбасу прорвався Олександр П’ятов. Перший його удар був заблокований, однак другий полетів точнісінько у верхній кут воріт – 0:1.

Далі футболісти Інгульця дещо притиснулись до власних воріт, тож більше нагод почали створювати саме господарі поля. Це вдалось конвертувати у забитий м’яч на 40 хвилині. Максим Луньов вийшов один на один з голкіпером, але не пробив, а відпасував на Олега Кожушка. Півзахисник криворіжців забив ударом п’ятою.

Перша половина матчу закінчилась нічиєю, а далі ближчими до перемоги були саме підопічні Юрія Вернидуба, однак вони реалізувати жодну зі своїх нагод у другому таймі не змогли.