Шахтар розписав нічию з Хайдуком: «гірники» грали у новій формі

Віктор Слюсаренко
Переглядів 170
1 голос
Гравці Шахтаря. Фото: ФК Шахтар
Сьогодні, 6 липня, донецький Шахтар у рамках навчально-тренувальних зборів у Словенії провів контрольний матч. Суперником був бронзовий призер минулого сезону чемпіонату Хорватії - Хайдук.

Українська команда першою пропустила гол, але вже через 15 хвилин Траоре зрівняв рахунок - 1:1. Цей рахунок не змінився до завершення протистояння.

👉ДИВИТИСЯ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ ШАХТАР — ХАЙДУК👈

Відзначимо, що у звітному матчі донецька команда грала у новій формі, яку презентувала напередодні.

Наступний матч донеччани проведуть проти англійського Іпсвіча, який тільки-но повернувся до Англійської Прем’єр-ліги.

Шахтар – Хайдук - 1:1 (1:1)

Голи: Траоре, 28 – Цапан, 13

Шахтар (1-й тайм): Різник, Азарові, Фарина, Назарина, Вінісіус, Криськів, Кевін, Марлон, Бондаренко, Швед, Траоре.

Шахтар (2-й тайм): Фесюн, Педріньйо, Савченко, Лацабідзе, Козік, Глущенко, Сігеєв, Сікан, Цуканов, Огарков, Егіналду.

Хайдук (стартовий склад): Лучич, Діалло, Уремович, Шарлія, Муфі, Сігур, Капан, Саїті, Пукштас, Калік, Лівая.

• У першому спарингу на словенських зборах Шахтар розгромив Сараєво - 4:1.
  • Спортивний директор помаранчево-чорних Даріо Срна виступав за Хайдук з 1999 року по 2003, а потім перейшов до Шахтаря.